• (0362) 26-35-27
  • Рівне, вул. Набережна, 10
График работы
  • пнд-птн 09:00 - 19:00
  • сбт-вск

1 листопада 2000 року є офіційною датою створення клініки стоматології «Майстер-СтоМ». За цей короткий час нашої роботи ми вже змогли завоювати високу довіру та вдячність серед наших пацієнтів. Клініка основана на сімейних засадах, тому до нас ходять лікуватися усією сім'єю, кожному - і дітині, і дорослому - ми підберемо відповідного лікаря і метод лікування.

Ми, насамперед, піклуємся про Вашу здорову посмішку. Клініка стоматології «Майстер-СтоМ» - спеціалізована платна клініка, яка працює з сучасними матеріалами, передовими технологіями і кваліфікованими лікарями, які є членами однієї родини.

Усі матеріали, з якими працюють наші лікарі, сертифіковані, вони офіційно закуповуються у торгівельних представників провідних фірм-виробників із Німеччини, США, Франції, Італії та Росії. В клініці ведеться суворий контроль за термінами та умовами зберігання кожного матеріалу. «Розумне» стоматологічне обладнання та додержання необхідної стерильності в клініки забезпечує знищення небезпечних вірусів імунодефіциту та гепатиту. Виключений ризик перехресної інфекції. Ефективне знеболення забезпечує Вам максимум комфорту під час оперативного втручання.

Услуги
Написать свой отзыв

В начале оцените работы клиники:

1
Отношение к пациенту
Ваша Оценка
0 из 5
2
Тщательность обследования
Ваша
Оценка
0 из 5
3
Эффективность лечения
Ваша
Оценка
0 из 5
4
Информирование пациента
Ваша
Оценка
0 из 5
5
Посоветуете ли вы врача?
Ваша
Оценка
0 из 5
Отзывы
До и после
Услуги и цены
Врачи
Фото