Черкаська обласна лікарня (стоматологічне відділення)

0
Оставить отзыв
  • 45-87-78
  • Черкассы, вул.Менделєєва, 3
График работы
  • пнд-птн 09:00 - 19:00
  • сбт-вск

Відділення розташоване на другому поверсі п’ятиповерхового лікувального корпусу, умовно розділене на чисту та гнійну половини. В складі відділення виділено: плановий операційний блок, маніпуляційний кабінет, два перев’язочні кабінети, 12 палат. 

Медичним персоналом стоматологічного відділення надається цілодобова ургентна та планова консультативна допомога дитячому та дорослому населенню міст і районів області, а також виїзна екстрена медична допомога за викликом.

Переважна більшість хворих госпіталізується у відділення із запальними захворюваннями м`яких тканин лиця та шиї (одонтогенного та неодонтогенного генезу), а також: захворювання кісток, м`язів і суглобів щелепно-лицевої ділянки; новоутворення, травми, вроджені вади розвитку щелепно-лицевої ділянки; надбані деформації щелепно-лицевої ділянки та шиї; захворювання слинних залоз, периферичної нервової системи, слизової оболонки порожнини рота; одонтогенні гайморити.

У лікувально-діагностичному процесі застосовуються: комп`ютерна томографія, УЗД, рентгенографія кісток лицевого скелету, лабораторні методи обстеження (включаючи імунологічні та ПЛР), гіпербарична оксигенація, УФО крові.

Услуги
Написать свой отзыв

В начале оцените работы клиники:

1
Отношение к пациенту
Ваша Оценка
0 из 5
2
Тщательность обследования
Ваша
Оценка
0 из 5
3
Эффективность лечения
Ваша
Оценка
0 из 5
4
Информирование пациента
Ваша
Оценка
0 из 5
5
Посоветуете ли вы врача?
Ваша
Оценка
0 из 5
Отзывы
До и после
Услуги и цены
Врачи
Фото