Інформаційний лист № 10

від 18 лютого 1999 р.

Третього лютого відбулося засідання VI Пленуму АСУ, на якому вирішувалися організаційні питання по підготовці до чергового І (VIII) з'їзду Асоціації стоматологів України.

В роботі Пленуму прийняли участь:

члени Правління, Координаційної Ради, головні стоматологи ряду областей, професори стоматологічних факультетів медичних вузів України - всього 70 осіб.

Пленум прийняв ряд рішень:

 1. Затвердити порядок проведення з'їзду. Провести з'їзд на протязі 3 днів: ЗО листопада - 1 грудня 1999 р. ЗО листопада і 2 грудня 1999 р. - пленарні, 1 грудня - секційні засідання.
 2. Створити спонсорський фонд з'їзду з наступними внесками: регіональним обласним осередкам - 500 грн; колективним членам, де працюють 2-4 лікарі ,еквівалент 100 у. о. в грн.; колективним членам, де працюють 5 лікарів і більше, еквівалент 200 у. о. в грн.; фірмам, що виробляють та реалізують стомат. обладнання та матеріали, еквівалент 300 у. о. в грн. Президії АСУ прикласти зусилля до залучення спонсорів - зарубіжні та вітчизняні фірми.
 3. Провести переговори і укласти угоду з адміністрацією Національного академічного драматичного театру ім. І. Франко про оренду приміщення театру для проведення Пленарного засідання ЗО листопада 1999 р.
 4. На першому Пленарному засіданні заслухати доповіді Президента, головного стоматолога і віце-президента, голів фінансово-економічної і ревізійної комісії АСУ, та провести їх обговорення.
 5. 1 грудня 1999 року відкрити виставку “Стоматологія ' 99”в приміщенні Українського державного університету фізичного виховання та спорту.
 6. Затвердити проведення II секційних засідань: організація охорони здоров'я, карієс та його ускладнення, щелепнолицева хірургія, ортопедична стоматологія, ортодонтія, дитяча хірургічна стоматологія, імплантологія та військова стоматологія. Провести секційні засідання 1 грудня 1999 р. в аудиторіях Українського державного університету фізичного виховання та спорту, у військовому госпіталі, 14 міській лікарні, стоматологічному корпусі НМУ.
 7. 2 грудня 1999 року провести друге Пленарне засідання в приміщенні Українського державного університету фізичного виховання та спорту, на якому планується заслухати доповіді голів секцій, прийняти проект рішення та доповнення і поправки до діючого статуту АСУ. Провести вибори Президента, Віце-президентів, Генерального секретаря, членів Правління та голів комісій.
 8. Культурна програма:
 • 1-й день - перегляд вистави в театрі ім. І. Франко;
 • 2-й день - дружні зустрічі делегатів різних спеціальностей;
 • 3-й день - відвідування лікувальних закладів міста: міська стоматологічна поліклініка, поліклініка МОЗ при НМУ, навчальний центр “З М - Крістар”, “Ренесанс”, “Три-денс” та інш.

Генеральний секретар АСУ

А. Борисенко