Інформаційний лист №7

Содержание статьи:


  • №34 від 30 вересня
  • Президент АСУ М. ДАНИЛЕВСКИЙ

№34 від 30 вересня

З другої половини 1998 року АСУ заснувала видання першої в країні офіційної щомісячної професійної стоматологічної газети "Вісник АСУ" з повнокольоровим друком, тиражем - 5 000 примірників.

Випуск друкованого органу з такою оперативністю і найбільш разповсюджуваним в Україні тиражем є важливою частиною стрімкого розвитку нашої асоціації, першочергове завдання якої об"єднати всіх працівників стоматологічного профілю України, сприяти покращенню стоматологічної допомоги населенню, постійно підвищувати імідж нашої спеціальності в суспільстві.

Офіційні рішення АСУ, хроніка проведених заходів, репортажі з наукових конференцій і виставок, статті по обміну практичним досвідом, юридичні і податкові консультації, інформація про сучасні технології та інша необхідна сьогодні інформація - все це повинно регулярно доходити до всіх без виключення членів АСУ та інших лікарів, які ще роздумують про своє членство в АСУ.

Президія АСУ надає великого значення розвитку газети, і висуває на обговорення тезу, де одним із питань вирішення вступу в члени асоціації повинна бути підписка на офіційний друкований орган "Вісник АСУ".

Просимо Вас всебічно сприяти розповсюдженню 2-4 випусків цього року і організувати підписку на "Вісник АСУ" /реквізити для підписки - в 2 номері газети/ на 1999 рік.

Також запрошуємо Вас до постійного співробітництва з редакцією газети - регулярне розміщення інформації про діяльність Вашоі організації, новинки, практичні досягнення. - про все те, що викликає цікавість і має користь для стоматологів України.

Президент АСУ М. ДАНИЛЕВСКИЙ