3-денний курс: М.Лєснухін та І.Мясківкер "Протоколи реабілітації при адентії", м.Львів, 12-14 травня

МЕСТО ПРОВЕДЕНИЯ

Лекторы
Описание

Hlushko Study Club запрошує на 3-денний курс:

Максим Лєснухін та Ігор Мясківкер

"Протоколи реабілітації пацієнтів при частковій та повній адентії"
Дата: 12-14 травня 2017 р.
Місце проведення: м.Львів

12 травня, 2017 року

Тема лекції: "Протоколи реабілітації пацієнтів при частковій адентії"

Максим Лєснухін. Мета і завдання комплексної реабілітації. Нюанси діагностики і планування імплантологічного лікування при частковій адентії. Правила складання планів лікування: навчитися бачити посмішку пацієнта до початку всього лікування і планувати від неї.

Ігор Мясківкер. Планування ортопедичних конструкцій при включених дефектах. Тимчасова конструкція як інструмент для створення оптимального рельєфу м'яких тканин, вирішення гнатологічних і фонетичних завдань. Цифрові та аналогові інструменти при проектуванні і створенні протетичних конструкцій.

Максим Лєснухін. Покази до негайної імплантації і нагрузки у фронтальній і бічній ділянці. Використання заводських і лабораторних хірургічних шаблонів. Клінічні приклади створення естетично-функціональних реабілітацій.

Ігор Мясківкер. Вибір способів і матеріалів для фінальних реставрацій в залежності від завдань і ситуації. Види фіксації: гвинтова чи цементна, що обрати і чому?

13 травня, 2017 року

Тема майстер-класу: "Протоколи реабілітації пацієнтів при повній адентії"

Теорія + практичне заняття:

Максим Лєснухін. Діагностика і планування пацієнтів при повній адентії. Застосування хірургічних шаблонів. Виготовлення тимчасових конструкцій до початку операції. Практична демонстрація підготовки моделі та етапів перебазування тимчасової конструкції при негайному навантаженні.

Практичний модуль: Ігор Мясківкер. Відбиткова ложка + модель = фундамент майбутнього проекту.

Якою повинна бути індивідуальна відбиткова ложка. Оптимізація протоколу при включених дефектах, виготовлення ковпачків для абатментів під відбиток з закритою ложкою.

Теорія + практичне заняття: Максим Лєснухін. Визначення, реєстрація і фіксація центральної оклюзії при повній адентії. Функціональні ложки і відбитки. Практична демонстрація на моделях.

Практичний модуль: Ігор Мясківкер. Трансферчек або верифікаційний ключ. Як його зробити і які завдання він вирішує.

14 травня – для всіх, хто відвідає два дні курсу, лектори готуватимуть смачнющий плов. В не вимушеній атмосфері, за келихом вина, ви зможете обговорити теми, що стосуються стоматології і не тільки.

Вартість участі:

  • 1 день - 4650 грн. (теорія)
  • 2 дні - 12400 (теорія і практика)

Для членів Hlushko Study Club

  • 1 день - 3650 грн. (теорія)
  • 2 дні - 10400 (теорія і практика)

Телефон для реєстрації:

тел: +380 (67) 312-04-40
тел: +380 (67) 652-00-44
https://www.facebook.com/HlushkoStudyClub/?fref=ts

Фото

Комментарии 0