Colgate запрошує взяти участь в програмі: Місяць здорової усмішки

МЕСТО ПРОВЕДЕНИЯ

Лекторы
Описание

ТОВ "Колгейт-Палмолів Україна" та Асоціація стоматологів України оголосили про початок реєстрації в щорічній міжнародній програмі "Місяць здорової усмішки 2013". Період проведення програми 1-31 жовтня 2013.

Місія програми полягає у підвищенні освітнього рівня населення щодо правильного догляду за порожниною рота та регулярного відвідування стоматолога для профілактики стоматологічних захворювань.

Стоматологам, що бажають взяти участь у програмі, необхідно пройти реєстрацію на сайті http://ohm-colgate.com.ua/. Після підтвердження реєстрації учаснику буде надіслана посилка від Сolgate, до складу якої входить:

  • місячний запас зразків зубної пасти Сolgate Total Про-здоров'я Ясен для пацієнтів;
  • зубна паста та зубна щітка Сolgate Total Про-здоров'я Ясен для професійного тестування стоматологом;
  • ліфлети про правильний догляд за порожниною рота для пацієнтів;
  • новинки наукових статей для стоматологів;
  • талони рекомендацій для пацієнтів;
  • друковані рекламні матеріали, для інформування пацієнтів про те, що в клініці можна отримати безкоштовну консультацію.

У свою чергу стоматологи-учасники програми зобов'язуються протягом місяця надавати безкоштовні стоматологічні огляди та консультації, навчати пацієнтів правильному догляду за ротовою порожниною, розповсюджувати зразки зубної пасти Colgate Total Pro-здоров'я Ясен серед пацієнтів-учасників програми та розміщувати інформаційні рекламні матеріали в клініці, яка бере участь у програмі.

"Місяць здорової усмішки" - програма, вперше проведена у 1998 році в Румунії. Нині щороку у багатьох країнах світу компанія Сolgate спільно зі стоматологами проводять безкоштовні профілактичні стоматологічні огляди та навчають пацієнтів правильному догляду за ротовою порожниною.

Фото

Комментарии 0