ЮФ "Атлон" - юридичний супровід суб'єктів господарської діяльності. Медична практика під ключ

МЕСТО ПРОВЕДЕНИЯ

Лекторы
Описание

Шановні Ліцензіати!

Інформація стосується як юридичних осіб так і фізичних осіб-підприємців які провадять господарську діяльність з медичної практики та які не отримали копію ліцензії за адресою, яка відрізняється від тієї, що зазначена в ліцензії.

Відповідно до ч. 8 та ч. 10 ст. 14 Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" копія ліцензії отримується у разі створення ліцензіатом нової філії іншого нового відокремленого підрозділу, в яких буде провадитись господарська діяльність на підставі отриманої ліцензіатом ліцензії.

Копія ліцензії засвідчується органом ліцензування та реєструється в журналі обліку заяв та виданих ліцензій. Засвідчена органом ліцензування копія ліцензії є документом, що підтверджує право філії або іншого структурного підрозділу ліцензіата на провадження господарської діяльності на підставі отриманої ліцензії.

Дані зміни набрали чинності 04.12.2011 після офіційного опублікування Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності "щодо порядку видачі копії ліцензії" № 3994-VI від 03.11.2011

Таким чином, починаючи з 05.12.2011, ліцензіат для надання медичних послуг за адресою, яка відрізняється від тієї, що зазначена в ліцензії, повинен отримати копію ліцензії у порядку, передбаченому ст. 10, 11 Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності".

Відсутність такої копії ліцензії є порушенням ліцензійних умов, що є підставою для анулювання ліцензії та тягне за собою фінансові санкції у вигляді штрафів.

Юридична фірма "Атлон" допоможе Вам привести у відповідність до ліцензійних умов, документи, які дають право на провадження господарської діяльності з медичної практики, та допоможе уникнути наслідків невиконання ліцензійних умов в майбутньому.

  • Нашими послугами за останній рік скористалися близько 100 суб'єктів господарювання з різних регіонів України.
  • Спеціалісти нашої компанії регулярно консультуються з фахівцями МОЗ України щодо відповідності ліцензійним умовам суб'єктів господарювання, що провадять медичну практику або мають намір провадити таку практику.
  • Ми надаємо послуги виключно у правовому полі.
  • Безкоштовна консультація в телефонному режимі з питань, що стосуються організації господарської діяльності з медичної практики та загальних аспектів ліцензування.

Додаткова інформація:
ЮФ "Атлон"

Тел./факс (044) 205-30-65
КС (068) 943-65-15
МТС (050) 254-65-63
Лайф (063) 224-49-07
Email: info@athlonlawyers.com
http://www.athlonlawyers.com/

Фото

Комментарии 0