Стандарты аккредитации: Первичная лечебная помощь

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

СТАНДАРТИ АКРЕДИТАЦІЇ ЛІКУВАЛЬНО-ПРОФІЛАКТИЧНИХ ЗАКЛАДІВ І ПІДРОЗДІЛІВ, В ЯКИХ НАДАЄТЬСЯ ПЕРВИННА ЛІКУВАЛЬНО-ПРОФІЛАКТИЧНА ДОПОМОГА

КИЇВ - 1998

Стандарти акредитації лікувально-профілактичних закладів і підрозділів, в яких надається первинна лікувально-профілактична допомога / В.А. Піщиков, І.Б. Демченко, В.М. Лехан, А.П. Гук, В.В. Омельченко. - Київ: Міністерство охорони здоров'я України, 1998. - 54 с.

"Стандарти акредитації лікувально-профілактичних закладів і підрозділів, в яких надається первинна лікувально-профілактична допомога" затверджені Наказом Міністерства охорони здоров'я України від 12.01.98 №2.

"Стандарти акредитації лікувально-профілактичних закладів і підрозділів, в яких надається первинна лікувально-профілактична допомога" призначені для фахівців, які працюють у сфері організації охорони здоров'я та експертизи щодо акредитації лікувально-профілактичних закладів.

Автори висловлюють щиру подяку Програмі "ЗдравРеформ" та всім фахівцям охорони здоров'я за внесені доповнення і зміни в процесі підготовки матеріалу.

ЗМІСТ

СТАНДАРТИ АКРЕДИТАЦІЇ ЛІКУВАЛЬНО-ПРОФІЛАКТИЧНИХ ЗАКЛАДІВ І ПІДРОЗДІЛІВ, В ЯКИХ НАДАЄТЬСЯ ПЕРВИННА ЛІУВАЛЬНО-ПРОФІЛАКТИЧНА ДОПОМОГА

Загальні положення
Вступ
Процес акредитації
Схема процесу акредитації
Перелік лікувально-профілактичних закладів і підрозділів, в яких надається первинна лікувально-профілактична допомога

1. Загальний розділ

2. Якість первинної медико-санітарної допомоги

3. Медична допомога

  • 3.1 Загальні положення про лікаря
  • 3.4 Амбулаторно-поліклінічна служба.