ПРОВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ САНІТАРНО-ГІГІЄНІЧНОЇ ЕКСПЕРТИЗИ ЩОДО РОЗРОБКИ, ВИРОБНИЦТВА І ЗАСТОСУВАННЯ ПРОДУКЦІЇ, ЯКА МОЖЕ НЕГАТИВНО ВПЛИВАТИ НА ЗДОРОВ'Я ЛЮДИНИ

ПОРЯДОК

ПРОВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ САНІТАРНО-ГІГІЄНІЧНОЇ ЕКСПЕРТИЗИ ЩОДО РОЗРОБКИ, ВИРОБНИЦТВА І ЗАСТОСУВАННЯ ПРОДУКЦІЇ, ЯКА МОЖЕ НЕГАТИВНО ВПЛИВАТИ НА ЗДОРОВ'Я ЛЮДИНИ

Затверджено наказом Міністерства охорони здоров'я України

від 20 жовтня 1995 р. № 190

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України

3 січня 1996 р. за № 3/1028

Порядок проведення державної санітарно-гігієнічної експертизи щодо розробки, виробництва і застосування продукції, яка може негативно впливати на здоров'я людини, включає такі етапи:

1. Державну реєстрацію небезпечних факторів з видачею Комітетом з питань гігієнічного регламентування МОЗ України Сертифіката (свідоцтва) державної реєстрації небезпечного фактора згідно з постановою Кабінету міністрів України від 13.06.95 № 420.

2. Державну санітарно-гігієнічну експертизу проектів нормативної документації з оформленням Висновку державної санітарно-гігієнічної експертизи нормативної документації згідно з Положенням про державну санітарно-гігієнічну експертизу проектів нормативної документації в органах, установах та закладах державної санітарно-епідеміологічної служби, затвердженим цим наказом.

3. Гігієнічне обстеження підприємств, установ, організацій, що виробляють продукцію; технології; умов транспортування, зберігання продукції з оформленням акта щодо відповідності виробництва санітарним нормам і правилам.

4. Лабораторні дослідження зразків вітчизняної та імпортованої продукції на відповідність санітарним нормам і правилам.

5. Державну санітарно-гігієнічну експертизу документації, що підтверджує відповідність вітчизняної та імпортованої продукції санітарним нормам і правилам, з видачею Гігієнічного висновку.

6. Вибіркову перевірку відповідності умов виробництва продукції санітарним нормам і правилам, нормативній документації згідно з Положенням про порядок видачі Гігієнічного висновку на продукцію в органах, установах та закладах державної санітарно-епідеміологічної служби, затвердженим цим наказом.

Насколько полезна была эта статья?
0
Средняя оценка
0 голосов

Мнения специалистов + ПОДЕЛИТЬСЯ СВОИМ МНЕНИЕМ
ПОДЕЛИТЬСЯ СВОИМ МНЕНИЕМ

Комментарии 0