Про порядок державної реєстрації виробів медичного призначення в Україні

Содержание статьи:


  • Про Порядок державної реєстрації виробів медичного призначення в Україні

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

N 229 від 26 вересня 2000 р.

ЗАРЕЄСТРОВАНО в Міністерстві юстиції України
17 січня 2001 р. за N 35/5226

Про Порядок державної реєстрації виробів медичного призначення в Україні

Відповідно до Положення про Міністерство охорони здоров'я України, затвердженого Указом Президента України від 24 липня 2000 року N 918/2000 , та Положення про Державний департамент з контролю за якістю, безпекою та виробництвом лікарських засобів і виробів медичного призначення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 5 червня 2000 р. за N 917

НАКАЗУЮ:

  1. Затвердити Порядок державної реєстрації виробів медичного призначення в Україні (додається).
  2. Затвердити Перелік виробів медичного призначення, що підлягають державній реєстрації в Україні (додається).
  3. У встановленому порядку в п'ятиденний термін подати цей наказ на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.
  4. Першому заступнику голови Державного департаменту з контролю за якістю, безпекою та виробництвом лікарських засобів і виробів медичного призначення (далі - Державний департамент) О.І.Євтушенку поінформувати всі зацікавлені міністерства та відомства про Порядок державної реєстрації виробів медичного призначення в Україні, забезпечити друкування його в засобах масової інформації.
  5. Уважати наказ Національного агентства з контролю за якістю та безпекою продуктів харчування, лікарських засобів та виробів медичного призначення від 27.07.99 N 050 "Про Порядок здійснення державного контролю за якістю та безпекою виробів медичного призначення в процесі їх державної реєстрації в Україні", зареєстрованого в Міністерстві юстиції 27.09.99 р. за N 646/3939 таким, що втратив чинність.
  6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на Заступника Міністра охорони здоров'я України, голову Державного департаменту О.Ш.Коротка.

Міністр В.Ф.Москаленко

Насколько полезна была эта статья?
0
Средняя оценка
0 голосов

Мнения специалистов + ПОДЕЛИТЬСЯ СВОИМ МНЕНИЕМ
ПОДЕЛИТЬСЯ СВОИМ МНЕНИЕМ

Комментарии 0