Норми кваліфікації і професійних знань

66. Щодо професій, за якими спеціалісти співробітничають зі службою, потрібно мати й підтримувати найвищий рівень кваліфікації і знань, для чого слід пред'являти вимоги стосовно суворого дотримання умов наукової та практичної підготовки і допуску до роботи за професіями; водночас слід стежити за тим, щоб установи підтримували й удосконалювали свою кваліфікацію.

67. Лікарі, які беруть участь у роботі служби, повинні мати достатню підготовку в галузі соціальної медицини.

68. Для того, щоб здобути право працювати у службі медичного догляду як цілком кваліфіковані лікарі чи стоматологи, студенти-медики і студенти стоматологічних курсів повинні проходити стажування як асистенти у центрах охорони здоров'я чи в лікувальних кабінетах, особливо в сільських районах, під наглядом і керівництвом лікарів.

69. Серед кваліфікацій, що вимагаються від кожного лікаря, який бажає співробітничати зі службою, повинно бути проходження мінімального стажування в госпіталі як асистента.

70. Від лікарів, які бажають працювати в службі як спеціалісти, треба вимагати посвідчення про їхню компетентність.

71. Лікарі й стоматологи, які співробітничають зі службою, повинні після закінчення університетської підготовки проходити періодичні курси, організовані й ухвалені для цього.

72. У центрах охорони здоров'я; крім цього для співробітників служби слід організовувати курси після закінчення університету за їхньою обов'язковою участю.

73. Госпіталі, якими керує медична служба, чи установи, що співробітничають з нею, повинні надавати можливість для наукових досліджень і викладання медичних наук.

74. Професійна підготовка і наукові дослідження повинні підтримуватись шляхом надання державної фінансової допомоги, а також законодавством.

Насколько полезна была эта статья?
0
Средняя оценка
0 голосов

Мнения специалистов + ПОДЕЛИТЬСЯ СВОИМ МНЕНИЕМ
ПОДЕЛИТЬСЯ СВОИМ МНЕНИЕМ

Комментарии 0