Створення фонду фінансування служби соціального страхування

75. Максимальний розмір членського внеску, який сплачується зацікавленою особою, не повинен перевищувати такої частки її прибутку, яка у застосуванні до прибутків усіх застрахованих осіб, узятих разом, становить суму, що дорівнює передбачуваній вартості медичного обслуговування, куди входить обслуговування утриманців, визначених у параграфі 6.

76. Членський внесок, що сплачується кожною застрахованою особою, повинен становити таку частку максимального внеску, яка може бути сплачена застрахованою особою без надмірного обтяження для неї.

77. Роботодавці повинні сплачувати частину максимального внеску осіб, які у них працюють.

78. Особи, доходи яких не перевищують прожиткового мінімуму, повинні звільнятися від сплати страхових внесків. Внески в достатньому розмірі повинні сплачувати за цих осіб органи державної влади; однак у разі, коли особи працюють за наймом, ці внески можуть сплачуватися повністю або частково їхніми роботодавцями.

79. Частину витрат на медичне обслуговування, крім суми членських внесків, повинні покривати платники податків.

80. Вважається за доцільне збирати внески серед осіб, які працюють за наймом, через їхніх роботодавців.

81. Якщо для певної категорії працівників, котрі працюють за власний рахунок, належність до професійних об'єднань чи отримання ліцензії є обов'язковими, то об'єднанню чи органові, що видає ліцензії, може бути доручено збирання внесків з працівників.

82. Збирання внесків з працівників, котрі працюють за власний рахунок, внесених до списків платників податків, може доручатися національним чи місцевим органам влади.

83. Якщо існує система соціального страхування, що передбачає виплату грошової допомоги, бажано одночасно із збиранням членських внесків за системою соціального страхування збирати внески на медичне обслуговування.

Насколько полезна была эта статья?
0
Средняя оценка
0 голосов

Мнения специалистов + ПОДЕЛИТЬСЯ СВОИМ МНЕНИЕМ
ПОДЕЛИТЬСЯ СВОИМ МНЕНИЕМ

Комментарии 0