Створення фонду для фінансування державної служби медичного обслуговування

Содержание статьи:


  • Створення капітальних фондів

84. Витрати на медичне обслуговування повинні покриватися за рахунок державних фондів.

85. У разі, якщо медичне обслуговування поширюється на все населення у цілому і якщо всі служби охорони здоров'я належать до однієї й тієї самої адміністрації у центрі чи в областях, вважається за доцільне, щоб витрати на медичне обслуговування покривалися за рахунок загальних доходів держави.

86. Якщо управління медичним обслуговуванням не залежить від адміністрації загальних служб охорони здоров'я, бажано, щоб медичне обслуговування фінансувалося за рахунок особливого податку.

87. Особливий податок повинен вноситися до фонду, який служить тільки для фінансування медичного обслуговування.

88. Особливий податок повинен бути прогресивним і встановлюватися в такому розмірі, щоб давати достатньо грошей для фінансування медичного обслуговування.

89. Особи, прибуток яких не перевищує прожиткового мінімуму, повинні звільнятися від внесення особливого податку.

90. Доцільно, щоб особливий податок збирався органами влади, які відають збиранням загального прибуткового податку, а у разі його відсутності - владою, яка збирає місцеві податки.

Створення капітальних фондів

91. Крім передбачення загальних ресурсів для фінансування медичного обслуговування, треба вживати заходів щодо використання активів установ соціального страхування або фондів з інших джерел для покриття надзвичайних витрат, пов'язаних із розширенням і поліпшенням обслуговування, шляхом побудови та обладнання госпіталів чи інших медичних центрів.

Насколько полезна была эта статья?
0
Средняя оценка
0 голосов

Мнения специалистов + ПОДЕЛИТЬСЯ СВОИМ МНЕНИЕМ
ПОДЕЛИТЬСЯ СВОИМ МНЕНИЕМ

Комментарии 0