Охоплення послугами

Содержание статьи:


  • Постійна можливість отримання повного догляду

19. Особи, які отримують медичні послуги, повинні мати можливість отримувати в будь-який час профілактичний і лікувальний догляд, раціонально організований і, якщо це можливо, координований із загальними службами охорони здоров'я.

Постійна можливість отримання повного догляду

20. Усі члени колективу, на яких поширюються послуги, повинні мати право в будь-який час і в будь-якому місці користуватися повним профілактичним і лікувальним доглядом на рівних засадах і без якихсь перешкод чи обмежень адміністративного, фінансового чи політичного плану та без усяких інших труднощів, які не стосуються стану здоров'я.

21. Обслуговування лікарями з загальних хвороб і лікарями-спеціалістами як хворих, що перебувають у лікарнях, так і амбулаторних хворих (куди входить догляд удома); лікування зубів; догляд, який надають медичні сестри вдома, в лікарні чи в будь-якому іншому лікувальному закладі; догляд, що здійснюють дипломовані акушерки і будь-який догляд у період материнства удома чи в лікарні; утримання в госпіталі, в будинку для осіб, які видужують, в санаторії чи в іншому лікувальному закладі; по можливості забезпечення потрібними хірургічними засобами (серед яких протези), а також догляд з боку всіх інших осіб, які визнаються на підставі закону такими, що належать до суміжної медичної професії.

22. Будь-який догляд і забезпечення повинні бути в розпорядженні заінтересованих осіб у будь-який час та без обмежень строку, оскільки є конче потрібними, а надання їх повинно залежати лише від міркувань лікаря і здійснюватися в обсязі розумних обмежень, що випливають з технічної організації служби.

23. Особи, яких обслуговують, повинні мати можливість отримання догляду в амбулаторіях і лікувальних кабінетах, котрі має ця служба, де б вони не містилися, оскільки цей догляд потрібен де б то не було - за місцем проживання чи в будь-якому іншому місці району, де функціонує служба, незалежно від того, чи є вони членами певної страхової установи чи ні, і незалежно від інших факторів, які не стосуються стану їхнього здоров'я.

24. Управління медичним обслуговуванням повинно бути зведено до єдиної системи і раціонально розподілено за санітарними округами, достатньо широкими, щоб дати можливість створити службу, яка становить повну і добре збалансовану самостійну одиницю під контролем центральної влади.

25. Якщо медичне обслуговування охоплює лише певну категорію населення або фактично здійснюється різного роду страховими установами чи органами влади, то воно повинно забезпечуватися спільними діями цих установ чи влади шляхом використання послуг осіб медичної або суміжних з нею професій, а також шляхом спільного утримання амбулаторій та інших лікувальних установ, поки ці різні служби не буде зведено в єдину систему в окружному і національному масштабі.

26. Орган управління службою повинен вжити заходів щодо забезпечення осіб, яких обслуговують, приміщенням і доглядом у лікарні чи в іншій лікувальній установі на підставі договорів чи то з державними лікувальними установами, чи то із затвердженими приватними лікувальними установами, чи то шляхом створення та утримання відповідних установ.

Насколько полезна была эта статья?
0
Средняя оценка
0 голосов

Мнения специалистов + ПОДЕЛИТЬСЯ СВОИМ МНЕНИЕМ
ПОДЕЛИТЬСЯ СВОИМ МНЕНИЕМ

Комментарии 0