Співробітництво із загальними службами охорони здоров'я

42. Особи, які користуються медичними послугами, повинні мати в своєму розпорядженні всі загальні служби охорони здоров'я, тобто користуватися послугами служб, які дають можливість всьому колективу або окремим групам осіб засоби поліпшення й охорони здоров'я до того, як виникне загроза здоров'ю; такі послуги повинні надаватися членами медичної і суміжних з нею професій або іншим чином.

43. Медичні послуги повинні забезпечуватися у тісному співробітництві із загальними службами охорони здоров'я шляхом встановлення тісного співробітництва між страховими установами, що надають медичні послуги, та органами влади, які відають загальними службами охорони здоров'я, або шляхом об'єднання служб медичного обслуговування і загальних служб охорони здоров'я в єдину службу державної охорони здоров'я.

44. Слід прагнути до координації діяльності на місцевому рівні служб медичного обслуговування і служб охорони здоров'я чи то шляхом створення центрів медичного обслуговування поблизу місця розміщення управлінь загальних служб охорони здоров'я, чи то шляхом створення спільних центрів для загального управління всіма службами охорони здоров'я чи їхньою більшістю.

45. Члени медичної і суміжних з нею професій, які співробітничають із службою медичного обслуговування і працюють в медичних центрах, можуть бути залучені до надання такої загальної медичної допомоги, яку успішно може надавати той самий персонал, враховуючи щеплення, медичний огляд учнів та осіб інших категорій, консультації для вагітних жінок і матерів немовлят, а також інший догляд такого роду.

Насколько полезна была эта статья?
0
Средняя оценка
0 голосов

Мнения специалистов + ПОДЕЛИТЬСЯ СВОИМ МНЕНИЕМ
ПОДЕЛИТЬСЯ СВОИМ МНЕНИЕМ

Комментарии 0