Порядок ввезення, вивезення через митний кордон України лікарських засобів

Содержание статьи:


  • ПОРЯДОК ВВЕЗЕННЯ, ВИВЕЗЕННЯ ЧЕРЕЗ МИТНИЙ КОРДОН УКРАЇНИ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ

ПОРЯДОК ВВЕЗЕННЯ, ВИВЕЗЕННЯ ЧЕРЕЗ МИТНИЙ КОРДОН УКРАЇНИ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ

(Лист Міністерства охорони здоров'я України

від 5 травня 1995 р. № 18.01.04/277)

У 1995 році Міністерство охорони здоров'я України своїм листом від 05.05.1995 р. N 18.01.04/277 та доданим до нього листом МОЗ на адресу Мінзв'язку України від 28.04.1994 р. N 1841 інформувало, що:

1. Вивезення (пересилання у несупроводжуваному багажі) для особистого використання лікарських засобів громадянами за кордон можливо в кількості, що не перевищує 5 упаковок одного найменування, або не більше кількості, яка потрібна для одного хворого на один курс лікування (за призначенням лікаря).

2. Пересилання лікарських засобів у міжнародних поштових відправленнях заборонене, за винятком тих, які призначаються для реєстрації в Україні, використання в наукових дослідженнях, експонування на виставках, ярмарках, конференціях. При цьому в зазначених випадках обов'язкова наявність спеціального дозволу Фармакологічного комітету Міністерства здоров'я України.

3. Вивезення, ввезення, пересилання в несупроводжуваному багажі лікарських засобів громадянами в інших випадках, а також їх пересилання у вантажних відправленнях здійснюється на загальних підставах згідно з чинним законодавством.

О.Мрихін

Насколько полезна была эта статья?
0
Средняя оценка
0 голосов

Мнения специалистов + ПОДЕЛИТЬСЯ СВОИМ МНЕНИЕМ
ПОДЕЛИТЬСЯ СВОИМ МНЕНИЕМ

Комментарии 0